Full 1 main
Wybierz DOM swoich marzeń
Full 1 main
My Dream
Dom Parterowy My Dream
My Dream
Bliźniak
Dom szkieletowy Bliźniak
Bliźniak
Domek w Świerkach
Letniskowy Domek w Świerkach
Domek w Świerkach
Domek w Jesionach
Dwupiętrowy Domek w Jesionach
Domek w Jesionach
Domek w Sosnach
Dwupiętrowy Domek w Sosnach
Domek w Sosnach
Polish-Dach
Poznaj także markę Polish-Dach
Polish-Dach
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą budowlaną, ściśle związaną z pracą w drewnie. Nowoczesna technologia, wysoka jakość materiałów, ekologiczne rozwiązania- to nasza odpowiedź na tradycyjne budownictwo. Od niemal 20 lat zajmujemy się wykonywaniem i montażem konstrukcji drewnianych. Dzięki ciągłemu nastawieniu na rozwój, od 2019 roku budujemy również domy szkieletowe.

 

Skąd jesteśmy?

Od początku naszej działalności jesteśmy związani z miastem Głogów i całym Zagłębiem Miedziowym. Większość naszych realizacji powstała w takich powiatach jak polkowicki, nowosolski, wschowski, leszczyński, górowski czy lubiński. Na tym obszarze świadczymy obecnie nasze usługi. To na co szczególnie zwracamy uwagę, to rzetelne wykonywanie naszych prac. Pozwala nam na to wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowców, specjalistyczne narzędzia oraz najwyższej jakości materiały. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy się do jego potrzeb. Wszystkie projekty przed realizacją są konsultowane, a zleceniodawca otrzymuje od nas projekt 3D. Realizujemy zarówno projekty dostępne na rynku, jak i nasze autorskie. Wybór należy do Ciebie. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy. Tylko taka praca daje nam ogrom satysfakcji, a zadowoleni klienci napędzają nas do dalszego działania i rozwoju.

 

Czym jest POLISH-DACH?

POLISH-DOM jest marką firmy Dariusz Polak USŁUGI CIESIELSKIE „POLISH-DACH”. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności? Odwiedź naszą stronę!