Full 1 main
Wybierz DOM swoich marzeń
Full 1 main
My Dream
Dom Parterowy My Dream
My Dream
Bliźniak
Dom szkieletowy Bliźniak
Bliźniak
Domek w Świerkach
Letniskowy Domek w Świerkach
Domek w Świerkach
Domek w Jesionach
Dwupiętrowy Domek w Jesionach
Domek w Jesionach
Domek w Sosnach
Dwupiętrowy Domek w Sosnach
Domek w Sosnach
Polish-Dach
Poznaj także markę Polish-Dach
Polish-Dach
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Bliźniak

Powierzchnia zabudowy 120 m2

Powierzchnia użytkowa 500 m2

Rozpoczynamy realizację II i III etapu inwestycji w Jaczowie!
Chętnych zapraszamy do kontaktu.

 

Gotowe Domy Modułowe dla Twojej rodziny

Poznaj nasz gotowy dom całoroczny Bliźniak. Cechuje go energooszczędność, modułowość, krótszy czas realizacji, niż w tradycyjnym budownictwie, dobre właściwości termoizolacyjne i wiele więcej.  Domy z gotowych elementów to przede wszystkim dobra inwestycja, ponieważ prefabrykacja to szybszy i skuteczniejszy sposób na budowę czy zmianę Twojego domu. Energooszczędny, funkcjonalny i mieszkalny dom modułowy Bliźniak to idealne rozwiązanie dla osób, które lubię sprawdzone i gotowe rozwiązania, które powstały dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów. Pragniemy oferować projekty gotowych domów, które spełnią każde oczekiwania.

Domy jednorodzinne budowane m.in. przy pomocy technologii tradycyjnej, przy wykorzystaniu ekologicznych materiałów, powstają o wiele szybciej i koszt ich budowy jest o wiele niższy niż w klasycznym budownictwie. Komfort mieszkania w domu prefabrykowanym jest o wiele większy, zważywszy na dobrą izolację oraz nowoczesne technologie i rozwiązania. Moduł budowlany projektujemy dzięki wykorzystaniu najnowszych programów oraz wiedzy naszych specjalistów. Poszczególne części, czyli prefabrykat, łato montować na miejscu, w którym ma powstać dom. Bliźniak to jeden z budynków mieszkalnych, przyjaznych dla środowiska, który należy do grupy nowoczesnych domów modułowych.

Bliźniak

Polish-Dach - Inwestor

Inwestycja będzie realizowana przez spółkę Mahe Investments Kotkowski Wierzbicki Spółka Komandytowa, która działa na rynku nieruchomości od 2018 roku i z wielkim sukcesem zakończyła w czerwcu 2022 roku inwestycję Małe Żywczańskie. Obecnie realizuje również inwestycje Małe Białczańskie w Białce Tatrzańskiej (https://malebialczanskie.pl/). Zarząd spółki posiada duże doświadczenie w branży nieruchomości i korzysta z usług jedynie sprawdzonych i zaufanych wykonawców oraz dostawców znających rynek nieruchomości, gwarantując tym wysoką jakość wykonania. W najbliższych latach spółka planuje zrealizować kilka kolejnych inwestycji na terenie Zakopanego oraz przyległych miejscowości takich jak Kościelisko i Białka Tatrzańska. Ponadto od 2022 roku inwestor rozpoczął współpracę z renomowaną firmą Dariusz Polak Usługi Ciesielskie “Polish-Dach” Domy szkieletowe i dachy (https://polish-dach.pl/), która funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat.

 

Gotowe Domy Bliźniak

Inwestycja będzie polegała na budowie 3 bliźniaków, czyli w sumie 6 osobnych domów i będzie realizowana ze współpracy z zaufanym partnerem “Polish-Dach” Domy szkieletowe i dachy (https://polish-dach.pl/). Dzięki swojemu ponad 20-letniemu doświadczeniu firma partnerska doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania przyszłych nabywców, domy będą budowane zgodnie z najnowszymi technologiami, żeby zmaksymalizować korzyści płynące z konstrukcji szkieletowej. Budowa domów w systemie szkieletowym charakteryzuje się przenikalnością ciepła większą od murowanego o około 20% Budowane domy posiadają certyfikat domów pasywnych oraz ekologicznych .Nad projektami, jak i samym procesem budowy będzie czuwać zespół doświadczonych ekspertów, których efekty pracy można ocenić po poprzednich realizacjach tzn. inwestycji Małe Żywczańskie i Małe Białczańskie.

Domy będą miały około 120 m2 powierzchni i każdy bliźniak będzie postawiony na 1000 m2, co oznacza, że na jedną nieruchomość będzie przypadać 500 m2 gruntu. Na parterze każdego domu będzie znajdować się salon, toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż, pierwsze piętro budynku będzie podzielone na 4 pokoje, z możliwością własnej aranżacji i łazienkę. Nieruchomości będą ogrzewane pompą ciepła i będą charakteryzowały się dużą energooszczędnością i bardzo dobra izolacyjnością akustyczną. Zastosowana technologia szkieletowa pozwoli na zoptymalizowanie czasu potrzebnego na budowę, ograniczy wpływ pogody, ograniczy koszty eksploatacji i w przyszłości umożliwi nabywcom dokonywanie łatwych modernizacji i taniej rozbudowy. Należy również pamiętać o tym, że każdy prawidłowo wykonany dom szkieletowy jest przytwierdzony do fundamentów za pomocą wytrzymałych kotew mechanicznych lub chemicznych, przez co sama konstrukcja jest równie trwała, jak w domach murowanych.

Okolice inwestycji z gotowymi domami Bliźniak

Jaczów jest położone wśród Wzgórz Dalkowskich, które stanowią część Gór Kocich, niedaleko znajduje się również potok Sępolno. Ponadto Jaczów to największa miejscowość gminy Jerzmanowa i lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dostęp do najbliższych kopalni, KGHM Polska Miedź SA O/ZG Polkowice-Sieroszowice znajduje się w odległości 10 km. Dla fanów pieszych wycieczek i przyrody w odległości 18 km znajduje się rezerwat przyrody Dalkowskie Jary z ścieżką przez górę "Jana", a w odległości 5 km znajduje się tor motocrossowy „Górków” jeden z najlepszych torów motocrossowych w Polsce, na którym odbywają się Mistrzostwa Europy oraz Polski w Motocrossie.

Odległość do najważniejszych punktów:

 • sklep spożywczy ok. 650 m
 • punkt przedszkolny ok. 800 m
 • kościół ok. 1,2 km
 • staw ok. 1,5 km
 • stadion Dragon ok. 2 km
 • tor motocrossowy „Górków” ok. 5 km
 • KGHM Polska Miedź SA O/ZG Polkowice-Sieroszowice ok. 10 km
 • rezerwat przyrody Dalkowskie Jary ok. 18 km

Odległość do najbliższych miejscowości :

 • Smardzów ok. 1 km
 • Głogów ok. 5 km
 • Polkowice ok. 16 km

Gotowe domy dla Ciebie

Użyj naszego formularza, napisz maila lub zadzowń. Zobacz również nasz profil na  Facebooku.

Masz pytania odnośnie oferty?

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy! Złapmy kontakt!

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

e-mail:

polish-dach@wp.pl

 

telefon: 

605 586 708

Social Media: 

Facebook 

Instagram

 

kontakt